59

Fakülte Komisyonları

İntibak Komisyonu Tanıtım Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi M. Şahin AKKAYA (Dekan Yrd.) Doç.Dr. U. Kıvanç ŞAHİN - Tekstil Müh
Prof.Dr. S. Hanife ERYÜRÜK (Yürütücü)  Dr. Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ (Bölüm bşk. Yrd.) - Tekstil Müh
Dr. Öğr. Üyesi Şule SELÇUK
Doç.Dr.Özgür ATALAY - Tekstil Müh

Prof. Dr.Cevza Candan - (Yürütücü) Moda
Çift Anadal ve Yandal Programı Koordinatörlüğü Öğr.Gör.Dr.Belgin GÖRGÜN - Moda
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN(Yürütücü) Öğr.Gör.Şükriye YÜKSEL FİLİZ - Moda
Doç.Dr.Nazan OKUR (Dekan Yrd.)
Prof.Dr.Bület ÖZİPEK - (Yürütücü) Pazarlama

Doç. Dr.Canan SARIÇAM - Pazarlama
 Oryantasyon ve Mezuniyet Komisyonu  
Doç.Dr.Nazan OKUR (Yürütücü)(Dekan Yrd.)  
Dr. Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK Fakülte Yerleşim ve Konut Tahsis Komisyonu
Öğr. Grv. Dr. Hande SEZGİN Dr. Öğr. Üyesi M. Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı)
Dr.Öğr.Üyesi Alper GÜRARSLAN Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY (Yürütücü)
Arş. Grv. Beyza Bozali
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN
Arş.Grv. Pelin ALTAY Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK
Arş.Grv. Havva BAŞKAN
Arş. Grv. Meltem Tekçin 
Spor&Sosyal İlişkiler Komisyonu

Doç.Dr. U.Kıvanç ŞAHİN (Yürütücü)

Doç.Dr. Özgür ATALAY

Mustafa Efe
Sınav Komisyonu
 Prof.Dr. Banu UYGUN NERGİS(Yürütücü)  Personel Disiplin Soruşturma Komisyonu
 Doç.Dr. Ali KILIÇ Dr.Öğr. Üyesi Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı)
Arş.Grv. Betül KALEBAYIR DAĞPARÇASI  Prof.Dr. Cevza CANDAN (Yürütücü)
Seher ERGÜL

İş Güvenliği ve Atık Yönetimi Komisyonu
Öğrenci Disiplin Soruşturma Komisyonu Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS(Yürütücü)
Doç.Dr. Nazan OKUR (Dekan Yardımcısı) Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK
Prof.Dr. Gülay ÖZCAN (Yürütücü) Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK
Dr. Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK Hamdi DEMİRLER


Bilgi İşlem Komisyonu Lisans Programı Hazırlama KomisyonuProf
Prof.Dr. S.Hanife ERYÜRÜK (Yürütücü) Prof.Dr.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Dr.Öğr. Üyesi Meltem YANILMAZ Prof.Dr. S. Hanife ERYÜRÜK
Öğr.Grv.Dr.Hande SEZGİN Doç.Dr.Canan SARIÇAM
Arş.Grv. Elçin EMEKDAR
Doç.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv. Havva BAŞKAN
Arş.Grv.Meltem TEKÇİN
 Müh.Semih ÖZKUR
 Arş.Grv.Raziye ATAKAN
 
 
   
Akademik Dış İlişkiler Komisyonu
Ayniyat İşleri Komisyonu
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU (Yürütücü)
Dr.Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN(Yürütücü)
Doç.Dr. Ali KILIÇ
Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN
Dr.Öğr.Üyesi Meltem YANILMAZ
Ali KÖLEMEN
Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK (Erasmus Koordinatörü)  
Arş.Grv.Handan PALAK
Mezunlarla İlişkiler Komisyonu

Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ(Yürütücü)
  Dr.Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ (Bölüm Bşk. Yrd.)
Akademik Değerlendirme ve Yayın Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Öğr.Gör.Dr.Berdan KALAV
Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU Öğr. Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Prof.Dr.Cevza CANDAN
Arş.Grv.Dr.Sena DURU
  Arş.Grv. Hatice AÇIKGÖZ TUFAN
Burs Komisyonu Arş.Grv. Elçin EMEKDAR
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ(Yürütücü)
Arş.Grv. Beyza BOZALİ
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU
Prof.Dr.Nuray UÇAR
Ar-Ge Komisyonu
Öğr.Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU (Yürütücü)
Dr.Öğr.Üyesi Alper GÜRARSLAN
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ
Arş.Grv.Elçin EMEKDAR
Prof.Dr.Ali DEMİR
Ecer ERÇAĞ
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ

Öğr.Grv.Dr. Hande SEZGİN
Eğitim Programı Geliştirme Komisyonu Dr.Öğr.Üyesi Alper GÜRARSLAN
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK (Yürütücü) Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Prof.Dr. Ali DEMİR
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN ABET (Kalite Kontrol ve Akreditasyon) Komisyonu
Doç.Dr.Nazan OKUR(Dekan Yrd.) Doç.Dr.Canan SARIÇAM (Yürütücü)
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU Doç.Dr.Nazan ERDUMLU(Dekan Yrd.)
Arş.Grv.Raziye ATAKAN Dr.Öğr.Üyesi İkilem GÖCEK (Yürütücü Yrd.)
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ TUFAN  Doç.Dr.Ali KILIÇ
Arş.Grv.Meltem TEKÇİN Doç.Dr.Özgür ATALAY

Arş.Grv.Dr.Sena DURU
Endüstriyel İlişkiler ve Staj Komisyonu Arş.Grv.Handan PALAK
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN (Yürütücü) Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ TUFAN
Dr.Öğr. Üyesi M.Şahin AKKAYA - Dokuma
Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK- Elyaf/İplik
Arş.Grv.Beyza BOZALİ
Dr.Öğr. Üyesi Meltem YANILMAZ - Örme
Arş.Grv.Meltem TEKÇİN
Öğr.Grv.Dr.Berdan KALAV - Boya/Terbiye
 
Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN - Konfeksiyon

Arş.Grv.Dr.Sena DURU - Örme
Lisans Üstü Eğitimde Sürekli Kalite İyileştirme Komisyonu(LESKİS)
Arş.Grv.Elçin EMEKDAR
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU(Yürütücü)
Arş.Grv.Handan PALAK
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY
Arş.Grv.Raziye ATAKAN Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Arş.Grv.Pelin ALTAY Arş.Grv.Pelin ALTAY
Arş.Grv.Betül KALEBAYIR DAĞPARÇASI Arş.Grv.Betül KALEBAYIR DAĞPARÇASI
Ecer ERÇAĞ (Öğrenci Sigortalama)
Arş.Grv.Handan PALAK

 

 
   
 Sosyal Medya Komisyonu  
 Dr.Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ
 
 Öğr.Gör.Dr.Hande SEZGİN
 
 Arş.Grv.Havva BAŞKAN
 
 Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ TUFAN
 
 Arş.Grv.Elçin EMEKDAR
 

 


Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU
Rektör Danışmanı
Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU
Senatör
Dr.Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ Rektörlük Tanıtım Koordinatörü


 Tekstil ve Konfeksiyon Kalite Kontrol ve Araştırma Laboratuvarı
Prof.Dr.Ömer Berk BERKALP 
Laboratuvar Koordinatörü 
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS 
Kalite Yönetim Temsilcisi / TÜRKAK 
Doç.Dr. Umut Kıvanç ŞAHİN 
Laboratuvar Yöneticisi
Öğr.Gör.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-1
Arş.Grv.Dr.Alper GÜRARSLAN
Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-2
Öğr.Gör.Dr.Hande SEZGİN
Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Fizik Lab
 
 Prof.Dr.Ali DEMİR  TEMAG Laboratuvarı Koordinatörü
 Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY  Evrensel Tekstil Merkezi Koordinatörü
 Prof.Dr.Ömer Berk BERKALP
 Prof.Dr.Mustafa Köseoğlu TT Kompozit Lab. Koordinatörü


 Tekstil Mühendisliği Bölüm Başkanlığı
Prof.Dr.Ömer Berk BERKALP
Bölüm Başkanı
Dr.Öğr.Üyesi İpek YALÇIN ENİŞ
Bölüm Başkan Yardımcısı - Ar-Ge'den Sorumlu
   
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK   İTÜ/SUNY Tekstil G&P Koordinatörü
Prof.Dr.Cevza CANDAN  İTÜ/SUNY Moda Tasarımı Koordinatörü
Doç.Dr.Canan SARIÇAM
İTÜ/SUNY Tekstil G&P Eş Koordinatörü
   
Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU  HGP-MY Program Koordinatörü
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN
Tekstil Mühendisliği Lisansüstü Program Koordinatörü
Doç.Dr. S. Hanife ERYÜRÜK Tekstil Mühendisliği Lisansüstü Program Koordinatörü Yardımcısı
Doç.Dr. Ali KILIÇ
Tekstil Mühendisliği Lisansüstü Program Koordinatörü Yardımcısı